Dzisiaj jest wtorek, 23.12.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Granie i pomaganie - wkrótce VIDEO

Granie i pomaganie - wkrótce VIDEO wczoraj, 15:11 Od początku grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w akcji Jurka Owsiaka bierze udział oddział noworodkowy Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Dzięki, m. in. sprzętowi za ponad milion złotych od fundacji WOŚP i najwyższej próby kwalifikacjom lekarzy, może ratować nawet najmniejsze noworodki, które za wcześnie przyszły na świat.

Zmarł Andrzej Zaręba

Zmarł Andrzej Zaręba wczoraj, 11:46 W niedzielę 21 grudnia zmarł Andrzej Zaręba, pułkownik w stanie spoczynku, były komendant miejski policji w Łomży. Znany był także jako Łomżyński Król Kurkowy, czyli wysokiej rangi członek Bractwa Kurkowego w Łomży.

Nowy wojewoda podlaski

Nowy wojewoda podlaski wczoraj, 10:40 Andrzej Meyer, dotychczasowy zastępca prezydenta Białegostoku, ma otrzymać dziś po południu nominację na stanowisko wojewody podlaskiego z rąk ministra administracji Andrzeja Halickiego.

Dzień Świąteczny w Nowogrodzie - FOTO

Dzień Świąteczny w Nowogrodzie - FOTO przedwczoraj, 21:14 Już po raz dziewiąty Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej oddział w Nowogrodzie i burmistrz Nowogrodu zaprosili mieszkańców gminy na wspólne łamanie się opłatkiem. Świąteczne spotkanie odbyło się w hali sportowo-widowiskowej przy Zespole Szkół w Nowogrodzie.

stat4u
na bieżąco