Dzisiaj jest piątek, 3.07.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wróćcie do nas za rok

Wróćcie do nas za rok dzisiaj, 12:31 O ponad 600 osób powiększyła się liczba mieszkańców Łomży, choć tylko na kilka dni. Nasze miasto gościło młodych uczestników XV Polonijnych Igrzysk Młodzieży Szkolnej im. Jana Stypuły z Białorusi, Estonii, Litwy, Ukrainy, Rosji, Rumunii oraz Polski.

PWSIiP wśród liderów polskich uczelni

PWSIiP wśród liderów polskich uczelni dzisiaj, 09:52 Po raz piaty Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży otrzymała tytuł „Uczelnia Liderów”. W konkursie organizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego docenione zostały m.in.: jakość kształcenia, prowadzenie badań naukowych oraz współpraca z przedsiębiorcami i samorządami. W tym roku łomżyńska placówka zdobyła także wyróżnienie Primus i znalazła się tym samym w grupie jedenastu krajowych uczelni, które uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych w procedurze certyfikacyjnej programu.

Indeks za konkurs

Indeks za konkurs wczoraj, 15:39 „Wydziobywanie i zjadanie piór, zwłaszcza młodych o miękkich dudkach i nierozwiniętych jeszcze chorągiewkach, przez ptaki świadczy o występowaniu pterofagii. Natomiast jeżeli dochodzi do dziobania skóry i ciała, wskutek czego powstają rany prowadzące do skrwawienia się ptaka, to mówimy o kanibalizmie.

Za męża przed sąd

Za męża przed sąd dzisiaj, 13:02 Nawet do 10 lat pozbawienia wolności grozi Bożenie W., byłej dyrektor szkoły z Stawiskach. Prokuratura w Kolnie skierowała do sądu akt oskarżenia, w którym zarzuca jej przekroczenie uprawnień. Co gorsza, w powiązaniu z osiąganiem korzyści majątkowej przez inną osobę, co zaostrza odpowiedzialność.

Sokole oczy i pewne ręce władzy

Sokole oczy i pewne ręce władzy wczoraj, 15:22 Najlepszy komendant – z Łomży, najlepszy samorządowiec – z Zambrowa, najlepsza drużyna – z Grajewa. Reprezentanci Ziemi Łomżyńskiej niewiele nagród pozostawili rywalom z innych części województwa w Zawodach Strzeleckich o Puchar Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

stat4u
na bieżąco