Dobre starty biegaczy KS Prefbet-Sonarol Łomża [FOTO]

Iwona Bernardelli zajęła 4. miejsce podczas Mistrzostw Polski w Maratonie, które rozegrano w Łodzi, w niedzielę (28 kwietnia). Wysoka temperatura nie sprzyjała osiąganiu dobrych czasów, a zawodniczka osiągnęła wynik 2:39,20 co jest rezultatem gorszym około 12 minut od jej rekordu życiowego.

Druga impreza, w której również dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS Prefbet-Sonarol to XXIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne - Mońki 2024. W kategorii Kobiet na 10 km druga przybiegła Justyna Korytkowska (37:49), natomiast jej córka Anastazja uczennica klasy 0, Szkoły Podstawowej numer 7 w Łomży zwyciężyła w biegu na 200 metrów. Również zwycięzcą w kategorii klas V-tych został Jakub Wilczewski, który nie znalazł sobie równych w biegu na 400 metrów. 5-ta także na 400 metrów klas V-tych była Alicja Resko, a w kasach VI-tych Gabriela Kraszewska na dystansie 700 metrów dobiegła na siódmej pozycji.