Piękni i Młodzi i wiele innych zaśpiewa i zatańczy dla Krystiana [VIDEO]

Piękni i Młodzi i wiele innych zaśpiewa i zatańczy dla Krystiana [VIDEO]
Piękni i Młodzi oraz zespół Diadem włączyli się do akcji, mającej na celu pomóc Krystianowi, 14-letniemu chłopcu z Łomży, który cierpi na białaczkę. Wystąpią w niedzielę, 19 marca, w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy Publicznym Gimnazjum nr 8.

Impreza podzielona będzie na dwie części. Rozpocznie się o godz. 12:00 zajęciami tanecznymi, zumbą i fitnessem. Zumbę poprowadzi Diana Wąsiewicz, bardzo energiczna instruktorka ze Studia Tańca BK Step. O godz. 15:00 rozpoczną się wstępy zespołów, konkursy, pokazy i licytacje. Oprócz Pięknych i Młodych oraz zespołu Diadem wystąpi zespół Po godzinach, Cool, Pulse Generation oraz Agnieszka Skrycka, Anna Zlagodukh i Studio Wokalne eMDek z Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych.

Od kilku tygodni Żaneta i Sławomir Matyjasiak, wolontariusze fundacji "Pomóż Im", robią cudowne rzeczy, żeby wesprzeć Krystiana i jego rodzinę w walce o jego zdrowie. Dzięki nim cała Łomża zaangażowała się w pieczenie ciast, za które do puszek wrzucane są datki, a dochód przeznaczony jest na leczenie chłopca. Mają ogromną motywację i chęć niesienia pomocy, bo - jak mówią - sami dużo w życiu przeszli i bywały momenty, że też potrzebowali wsparcia od innych osób.

W niedzielę również nie obędzie się bez słodkich wypieków. Ciast i atrakcji będzie cała masa.

 

Karolina Łomotowska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe