Jedenastolatki na boisku

  • 7.10.2017, 16:46 (aktualizacja 09.10.2017 09:20)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Jedenastolatki na boisku
Otwarte mistrzostwa Łomży chłopców z rocznika 2006 i młodszych zorganizowane zostały na Stadionie Miejskim w Łomży z inicjatywy jednego z rodziców Marcina Trojanowskiego i koordynatora turnieju Adriana Mleczka

- Myślę, że tego rodzaju rozgrywek brakowało . Dzięki nim dajemy szansę na pokazanie swoich umiejętności młodym piłkarzom nie tylko z Łomży, ale również z okolic. Piłka nożna to moja pasja, którą zaraziłem syna - mówi Marcin Trojanowski.

Mecze zostały rozegrane sprawnie i szybko. W fazie eliminacyjnej zostały podzielone na dwie grupy i grały metodą każdy z każdym. Potem - systemem pucharowym. Entuzjazmu nie brakowało niezależnie od wyników.

- Jestem zadowolony z gry naszej drużyny. Ja dzisiaj stoję na bramce. Pogoda super, atmosfera też.  Moim idolem jest Robert Lewandowski - mówi Dawid Żmijewski z klasy 5a w SP Piątnica.

Nie tylko wygrana się liczy - to już wiedzą młodzi sportowcy.

- Ciężko nam poszło z Ostrołęką. Zajęliśmy 5 miejsce. Ale nie liczy się wygrana, ważne, że potrafiliśmy się zgrać- mówi Igor Franciszkowicz z SP7 z Łomży.

Nagrodą dla młodych adeptów futbolu było nie tylko uznanie trenerów i bliskich -  zostali uhonorowani pucharami, medalami i innymi upominkami.

Wyniki:

1 miejsce - SP6 Ostrołęka

2 - SP Piątnica

3 - SP5 Łomża

4 - SP Wygoda

5 - SP7 Łomża

6 - SP .Nowogród

7 - SP  Dobrzyjałowo

8 - SP  Jeziorko

Król strzelców- Adrian Niksa (SP 5 Łomża)

Najlepszy zawodnik Turnieju - Bartek Gołaszewski (SP6 Ostrołęka)

Najlepszy bramkarz - Mikołaj Brejtfus (SP Nowogród)

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn  to:

Kacper Wiśniewski, SP Jeziorko; Patryk Tarnacki, SP Dobrzyjałowo; Daniel Wiski,  SP Nowogród; Jakub Firmuga, SP7 Łomża;  Michał Waszczuk, SP Wygoda; Krzysztof Trojanowski, SP5 Łomża;  Jakub Trzciński, SP6 Ostrołęka; Mikołaj Tarnacki, SP Piątnica.

Joanna Osińska

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe