Robert Kowalewski w kręgu dobrych serc

  • 10.11.2017, 15:33 (aktualizacja 10.11.2017 15:37)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Robert Kowalewski w kręgu dobrych serc
Koncert charytatywny w sierpniu, mecz charytatywny w październiku to nieliczne akcje. Spory krąg dobrych serc powstał wokół Roberta Kowalewskiego, który bardzo potrzebuje pomocy.

Przypomnijmy, że Robert Kowalewski to chłopczyk zmagający się z autyzmem oraz niepełnoprawnością sprzężoną. Imprezy, które inicjuje jego tata, Zdzisław Kowalewski, są organizowane, żeby pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie chłopca. Leczenie jest bardzo kosztowne i każda kwota ma ogromne znaczenie.

Pierwsza z dużych imprez miała miejsce w sierpniu na Starym Rynku. Tłumy łomżyniaków bawiły się w rytmach disco polo. Były loterie, atrakcje dla dzieci . Tak właśnie było w sierpniu pod gołym niebem

Kolejna z imprez odbyła się niedawno w Hali Olimpijczyków przy ul. Księżnej Anny. Tym razem było „na sportowo”. W piłkę nożną zagrały trzy zespoły, nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.

Zdzisław Kowalewski poprosił o przekazanie za naszym pośrednictwem podziękowań za pomoc.

- Pragnę serdecznie, z całego serca podziękować wszystkim tym, którzy pomagali: Miastu Łomża i prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu i miejskiemu zespołowi piłkarskiemu, posłowi Lechowi Antoniemu Kołakowskiemu, Fundacji ARIADNA, Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa i zespołowi sportowemu KS Perspektywa, drużynie Przedsiębiorców, Grupie Ratowniczej „Nadzieja”, Global Security, kinu Millenium, firmie Świat Zabaw, Przedszkolu „Akademia Malucha”, firmom Farmal, Elite Strefa Kobiet, Zumba Kids, DJ Lukasowi, Grupie Medialnej „Narew”.


 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdzisław Kowalewski
Zdzisław Kowalewski 13.11.2017, 12:31
Chciałem równiez serdecznie podziekować Panu Filipkowskiemu i całej redakcji za to że są z nami . Sedrecznie dziękujemy
Robert Kowalewski
Robert Kowalewski 10.11.2017, 16:31
Super Wspaniała piszaca . Serdeczne podziekowanie dla Joanny Osińskiej za super artykuł z podziękowaniami. Pozdrawiam

Pozostałe