O Łomżę trzeba dbać

  • 13.09.2018, 16:03 (aktualizacja 17.09.2018 08:09)
  • Polub dziś nas na Facebooku
O Łomżę trzeba dbać
Jadwiga Serafin, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej w Łomży

Jest równie ważną postacią łomżyńskiej Starówki jak Hanka Bielicka. Tyle że w czasie, gdy Nasza Gwiazda siedzi na ławeczce i przyjmuje hołdy wielbicieli, Jadwiga Serafin nie przestaje się krzątać, pracować, organizować, opiekować się  najbliższymi i przyjaciółmi, gościć i karmić odwiedzających Restaurację „Na Farnej”.

Przede wszystkim jednak łomżynianka z dziada pradziada dba o miasto, a już Starówka jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. Jadwiga Serafin jest autorką lub współautorką wszystkich najważniejszych inicjatyw dotyczących historycznego centrum Łomży.  Zabiega o to, aby łatwo tu było dojechać, bezpiecznie i bezpłatnie pozostawić samochód, spędzić ciekawie czas. Jej Restauracja „Na Farnej” daje szansę zaistnieć muzykom i plastykom - debiutantom i już znanym, młodszym i dojrzałym.

Jadwiga Serafin już dawno powinna być w Radzie Miejskiej naszej Łomży. Ale lepiej późno niż wcale. Jadwiga Serafin to prawdziwy smak łomżyńskiej Starówki, to prawdziwa gościnność łomżyńskiej Starówki i niezmordowana energia łomżyńskiej Starówki.

Wybierzmy Jadwigę Serafin do Rady Miejskiej! Dajmy szansę, aby mogła zadbać o całą Łomżę i jej mieszkańców!

Polub dziś nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawsze wierny naszemu Miastu
Zawsze wierny naszemu Miastu 14.09.2018, 15:32
Nie wiek, ale energia, chęci i serce dla Łomży są najważniejsze. Brawo Pani Jadwigo.
Ktoś
Ktoś 14.09.2018, 07:05
Jadzia na prezydenta
Hanka
Hanka 13.09.2018, 19:25
Kobieto na emeryturę idź...

Pozostałe