Cenne nagrody czekają na szczęśliwców - weź paragon i zarejestruj go

Cenne nagrody czekają na szczęśliwców - weź paragon i zarejestruj go
Jeżeli masz jeszcze paragony fiskalne za usługi lub towary kupione w lipcu, zostało tylko kilka dni na ich rejestrację na stronie Narodowej Loterii Paragonowej. Tylko tak można wziąć udział w losowaniu cennych nagród.

Jedną z najważniejszych zasad loterii jest to, że paragon trzeba zarejestrować w miesiącu zakupu. Dotyczy to również paragonów branżowych, czyli tych, które otrzymaliśmy m.in. w barach i restauracjach. Ta branża, czyli restauracje i inne placówki gastronomiczne, przygotowanie i podawanie napojów, jest dodatkowo premiowana w trzecim kwartale 2016 roku. Zarejestrowane w loterii do końca września br. „branżowe paragony”, wezmą udział w losowaniu nagrody specjalnej, czyli Opla Insignii.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy mieć ukończone 18 lat i paragon fiskalny na minimum 10 zł oraz zarejestrować go na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl

Paragony za usługi i zakupy dokonane jeszcze w czerwcu, wezmą udział w najbliższym losowaniu notebooków i tabletów, które odbędzie się 29 lipca 2016 r.

 

 

Karolina Łomotowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe