Zespół Boys zagra dla Filipka już w niedzielę

  • 16.02.2017, 14:07 (aktualizacja 17.02.2017 15:05)
  • Maciej Gryguc
Zespół Boys zagra dla Filipka już w niedzielę
To będzie coś niesamowitego – mówi szczęśliwa Agnieszka Wądołowska, mama Filipka, któremu mnóstwo ludzi dobrej woli stara się pomóc.

- Pragniemy gorąco zaprosić w niedzielę 19 lutego 2017 roku do Galerii Veneda. W od godziny 12.00 do 20.00 odbędzie się tam koncert charytatywny na rzecz naszego syna Filipka. Cała akcja jest możliwa do zrealizowania dzięki organizatorom: Milenie Sierzputowskiej, Dorocie Krawczyńskiej i Marcinowi Zielińskiemu oraz wielu innym osobom, których serce skradł nasz Fifcio. Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż wydarzenie jest objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łomży – dodaje mama chłopczyka.  - Nasz synek, od ostatniego koncertu w Venedzie, który odbył się w lutym 2016 roku stanął na własne nóżki. Codziennie doświadczam cudu. Jeden cel został osiągnięty. Dziękuję wszystkim za wsparcie. To dzięki osobom, które wspomogły Fifkę jesteśmy naocznymi świadkami, jaką moc ma specjalistyczna terapia. Kolejny cel przed nami: rozwój komunikacji werbalnej. W obecnej chwili Filip nie mówi, jednakże porozumiewa się komunikacja alternatywną - pecsami. Jest to narzędzie, które ujawniło jakim mądrym chłopcem jest nasz syn, że rozumie otaczający go świat i da z siebie wszystko, tylko odpowiednich terapeutów i metod potrzebuje. To wielki skarb móc oglądać postępy swojego dziecka. Zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w koncercie dedykowanym Fifciowi.

Koncert ma fantastyczną obsadę: zespół BOYS, Droga na Ostrołękę, zespół INNI, skrzypek MagnetiG, akordeonista Michał Sawicki, Duet Akordeonistów z Łomży - Arek i Michał, Studio wokalne eMDKeK Magdy Sinoff, Anna Zlagodukh, Sebastian Dzbeński. Zawodnicy Pawła Remiszewskiego z MKS Medyk Łomża zaprezentują sztuki walki, zawodnicy Black Horse MMA Łomża swoje umiejętności. Wystąpią Tancerze C.T. Young Marka Kisiela, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Mały Artysta, reprezentanci Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży i uczennice  Publicznego Gimnazjum  im. Marszałka J. Piłsudskiego w Miastkowie. Podczas imprezy, „Świat zabaw” Marty Sawickiej zaskoczy dzieci licznymi konkursami z nagrodami.

Wokół koncertowej sceny lokalne firmy wesprą akcję atrakcyjnymi stoiskami. Będzie tam można spotkać wolontariuszy przebranych za krowy, żabki, biedroneczki, spidermanów, batmanów i księżniczki, dzięki serdeczności wypożyczalni strojów karnawałowych Anny Bureś.

- Zapowiada się niesamowicie ciekawa impreza, zwłaszcza że prowadzącymi będą Ewa Listowska i Damian Matejkowski, którzy swoim doświadczeniem i  profesjonalizmem uświetnią koncert charytatywny dla Filipka – mówi Agnieszka Wądołowska.

Zapraszamy również wszystkich do udziału w akcji „Wkręć się w kilometry dla Filipka” podczas której uczestnicy koncertu będą mogli wziąć aktywny udział w zdobywaniu jak największej liczby kilometrów na rowerkach stacjonarnych udostępnionych przez siłownię CORSO GYM & FITNESS. Naliczone kilometry przełożą się na możliwość sfinansowania terapii dla Filipka. Dzięki hojności firm tj. POL-MOT Auto S.A. Oddział SKODA w Łomży, JW Nowik Spółka Jawna, Zakłady Spożywcze „BONA” Sp. z o.o.  i Kino Polska S.C. Karol Charubin i Radosław Charubin sfinansowane zostaną cztery miesiące specjalistycznych zajęć, jeśli przejedziemy 300 km. Dzięki temu i zbiórce do puszek Fifi będzie mógł sięgać po kolejne sukcesy w swoim życiu.

                                               

Maciej Gryguc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe