Zambrowski Klub Rękodzieła Artystycznego ROBÓTKI POD BIBLIOTEKĄ obchodzi 2. urodziny

  • 17.02.2017, 12:56 (aktualizacja 17.02.2017 14:17)
  • jolanta_chrostowska-sufa
Zambrowski Klub Rękodzieła Artystycznego ROBÓTKI POD BIBLIOTEKĄ obchodzi 2. urodziny
Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie zaprasza na wernisaż prac Klubu Rękodzieła Artystycznego „Robótki pod biblioteką” połączonego z obchodami drugiej rocznicy działalności klubu.

11 marca 2015 roku przy Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie powstał Klub Rękodzieła Artystycznego „Robótki pod biblioteką”. Pomysłodawcą klubu jest pełen pasji i pomysłów niepełnosprawny mieszkaniec Zambrowa, Marcin Wądołowski, zaś koordynatorem projektu w bibliotece – pracownik Filii MBP Jolanta Chrostowska-Sufa. Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w tygodniu, w piątek, w godz. od 15.30 do 18.00 w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie przy al. Wojska Polskiego 25. W ciągu dwóch lat działalności odbyły się zajęcia z różnych technik artystycznych, takich jak papierowa wiklina, tworzenie prac z koralików, z krepiny, ze wstążki, cykl pod nazwą Mistrzowie Rękodzieła, w ramach którego raz w miesiącu zapraszano na zajęcia uznanego artystę. Zaproszeni goście prezentowali swój dorobek i dzielili się swoją pasją oraz doświadczeniem w formie warsztatów artystycznych. 

W związku ze zbliżającą się drugą rocznicą działalności klubu rękodzieła artystycznego Miejska Biblioteka Publiczna Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie zaprasza na specjalne spotkanie, które odbędzie się 3 marca. Obchody drugiej rocznicy powstania klubu „Robótki pod biblioteką” będą okazją do prezentacji dorobku artystycznego uczestników klubu. Ponadto wyemitowany zostanie film podsumowujący pracę klubu. Spotkanie uświetni występ Chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zakończenie zaplanowano słodki poczęstunek. 

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Początek o godz. 16.30 w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy alei Wojska Polskiego 25 w Zambrowie. 

jolanta_chrostowska-sufa

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe