Kolneńskie Targi Edukacji i Pracy

Kolneńskie Targi Edukacji i Pracy
Kolejna edycja Kolneńskich Targów Edukacji i Pracy odbędzie się 28 marca 2017 r. w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu przy ul. Marii Konopnickiej 4 (godz. 11.00- 14.00).

Organizatorem imprezy jest Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kolnie, współorganizatorem Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie oraz Hufiec Pracy w Kolnie. Celem VIII  Targów Edukacji i Pracy jest wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i przyszłej  kariery zawodowej, prezentacja ofert pracy lokalnych pracodawców, zapoznanie młodzieży z rynkiem pracy, prezentacja firm szkoleniowych oraz promocja doradztwa zawodowego i szkolnictwa wyższego. Ponadto organizatorzy chcą pobudzić wśród młodzieży ducha aktywności zawodowej, stworzyć płaszczyznę wspólnej komunikacji pomiędzy absolwentami szkół średnich i wyższych a pracodawcami i przedstawicielami szkół.

Targi cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców z naszego regionu jak i odwiedzającej młodzieży. Wspierają je miejscowe władze samorządowe, szkoły i Powiatowy Urząd Pracy, który aktywnie włącza się w ich organizację i czynnie w nich uczestniczy.

Wszyscy chętni do wystawienia swoich stoisk na Targach i zwiedzający wezmą udział w targach bezpłatnie.

Zainteresowanych uczestnictwem w VIII Kolneńskich Targach Edukacji i Pracy proszeni są o kontakt:

Młodzieżowe Centrum Kariery

ul. Wojska Polskiego 31

18-500 Kolno

Tel: (86) 278 10 62

e-mail: mck.kolno@ohp.pl

 

Karolina Łomotowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe