Sentymentalnie i roboczo. Wiceminister kultury Magdalena Gawin w swojej dawnej szkole w Łomży [VIDEO]

  • 14.03.2017, 14:50 (aktualizacja 14.03.2017 14:59)
  • Maciej Gryguc
Sentymentalnie i roboczo. Wiceminister kultury Magdalena Gawin w swojej dawnej szkole w Łomży [VIDEO]
Uczycie się w jednej z najlepszych szkół w Polsce - powiedziała Magdalena Gawin witającym ją gimnazjalistom i licealistom z "Kościuszki".

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Główny Konserwator Zabytków odwiedziła szkołę przy ul. Bernatowicza w Łomży nie tylko dlatego, że należy ona do najlepszych i najbardziej historycznych w kraju. Magdalena Gawin, jeszcze jako Marcinkowska, zdała w I LO im. Tadeusza Kościuszki (obecnie jest tu także Gimnazjum nr 6) maturę.

- To wielki honor należeć do grona absolwentów szkoły, która zawsze słynęła ze wysokich wymagań i związanego z tym poziomu edukacji. Stąd pochodzą moje przyjaźnie. Bardzo miło wspominam okres spędzony w tym liceum - mówiła Magdalena Gawin.

Maciej Gryguc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe