Tolerancja, czyli kolejne spotkanie Akademii Sześciolatka w PWSIiP w Łomży [VIDEO]

  • 20.03.2017, 10:09 (aktualizacja 20.03.2017 10:18)
  • K B
Tolerancja, czyli kolejne spotkanie Akademii Sześciolatka w PWSIiP w Łomży [VIDEO]
„Brzydkie kaczątko”, nowa uczennica o romskich korzeniach w klasie. W bardzo obrazowy sposób pojęcie Tolerancji starali się przybliżyć uczestnikom kolejnych zajęć Akademii Sześciolatka w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży studenci i pracownicy uczelni. Jako wprowadzenie do tematu wykorzystali klasykę baśni i filmu rysunkowego „Brzydkie kaczątko”. Studenci wystąpili także w scence teatralnej „z życia klasy, do której przyszła nowa uczennica”.

Akademia sześciolatka cieszy się rosnącą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców Łomży i powiatu łomżyńskiego. Do udziału w zajęciach o tolerancji zgłosiło się aż siedmiuset sześciolatków.

 

K B
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe