Paweł Jasionowski wygrał jako Macy Gray

Paweł Jasionowski wygrał jako Macy Gray www.telemagazyn.pl
Paweł Jasionowski z Zambrowa wygrał kolejny odcinek popularnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo" telewizji Polsat. 10 tysięcy złotych nagrody przekazał Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" na rzecz Ani Kurpiewskiej ze swojego rodzinnego miasta.

Założyciel i lider zespołu Masters, znanego ze sceny disco - polo, tym razem wcielił się w postać Macy Gray. Ciemnoskóra wokalistka znana jest przede wszystkim z niezwykle oryginalnego głosu i hitu "Sweet Baby". Z tym utworem musiał się zmierzyć utalentowany zambrowianin.     

Jaki poinformowało Radio ESKA, Paweł Jasionowski tym razem miał ciężki orzech do zgryzienia – zarówno pod względem wokalnym jak i aktorskim. Zaprezentował się widzom jako Macy Gray w utworze „Sweet Baby”. Sprawił, że w studiu zapanował romantyczny nastrój, a publiczność i jurorzy nagrodzili Pawła owacją na stojąco - podaje portal eska.pl.  

I cytuje fragmenty ocen jurorów: "Kasia Skrzynecka, ze łzami w oczach, powiedziała: - Oprócz tego, że rewelacyjnie, mega muzykalnie zaśpiewałeś, to stworzyłeś cudowną rolę – pełną kobiecości, ciepła, charakterystycznego zawstydzenia Macy Gray. Pięknie. Natomiast Małgorzata Walewska podeszła do Pawła, przytuliła się do niego i powiedziała: - Subtelność, urok, w każdym ruchu byłeś nią. Tak pięknie prowadziłeś, pieściłeś ten wokal. Gratuluję! Szacunek się należy Pawłowi".

Znakomite oceny jurorów pokryły się z odczuciami pozostałych uczestników programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i Paweł Jasionowski zdecydowanie wygrał otrzymując także punkty od rywali.  

Jak informują noty biograficzne muzyka, ma on 26 lat. Muzykuje od dziecka. Komponuje, pisze wiersze.

Pozostali uczestnicy programu to: aktorka Joanna Jabłczyńska, wokalistka jazzowa Monika Borzym, aktor Sławomir, piosenkarka Kasia Popowska, aktorka i wokalistka Zofia Nowakowska, aktor Jakub Świderski, aktor Krzysztof Kwiatkowski.

Maciej Gryguc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe