Pełno naszych gwiazd w „Tańcu z gwiazdami” - video

  • 20.04.2017, 12:58 (aktualizacja 20.04.2017 13:37)
  • Maciej Gryguc
Pełno naszych gwiazd w „Tańcu z gwiazdami” - video disco-polo.info
Tego jeszcze „Tańcu z Gwiazdami” nie było – ogłasza portal disco-polo.info. I podkreśla, że chodzi o obecność gwiazd disco polo w popularnym programie Polsatu. Koledzy mają rację, tylko nie pełną – tego jeszcze „Tańcu z Gwiazdami” nie było, aby pojawiło się tam tak wiele muzycznych talentów Łomży, Ziemi Łomżyńskiej, województwa podlaskiego i sąsiadów z warmińsko – mazurskiego.

W najbliższy piątek w Polsacie w programie znajdą się wielkie hity muzyki disco polo, nieco „przepracowane” przez dyrygenta Tomka Szymusia i jego orkiestrę tak, aby można je było zaaranżować na parkiecie według reguł i rytmów tańca towarzyskiego.

Czy wyobrażacie sobie foxtrota do hitu Radka Liszewskiego „Ona tańczy dla mnie”? Zmierzą się z nim Natalia Szroeder i Jan Kliment. Będzie i quickstep w rytm nieśmiertelnego klasyku weselnego „Żono moja” zespołu Masters. Zatańczą go Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Do pozostałych przebojów w nowym wydaniu pary zatańczą cha chę. Dominika Gwit i Żora Korolyov „Ona jest taka cudowna” Pięknych i Młodych, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska „Jesteś szalona” Boysów, a Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą „Wymarzoną” zespołu MIG” - anonsuje portal poświęcony disco polo.

 

Przegląd nazw zespołów w zaproszonych do program to „mały atlas geograficzny” naszego zakątka Polski (przynajmniej jeśli chodzi o miejsce startu artystów): Piękni i Młodzi z Magdą Narożną – to Łomża, Masters z Pawłem Jasionowskim – Zambrów, Weekend z Radkiem Liszewskim – Sejny, Boys z Marcinem Millerem – Prostki i Ełk. Tylko M.I.G. z rodzeństwem Gwiazdowskich to nieco dalsze strony – Mazowsze.

Zatem: piątek wieczór, Polsat, „Taniec z Gwiazdami” i nasze gwiazdy disco polo.

Maciej Gryguc

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe