Katedra zaprasza kandydatów na wychowawców

  • 21.04.2017, 11:04 (aktualizacja 21.04.2017 11:08)
  • Maciej Gryguc
Katedra zaprasza kandydatów na wychowawców
„Masz w sobie dobro, chcesz nim obdarować dzieci i młodzież poświęcając im swój czas? Nic prostszego, nauczymy Cię czynić to odpowiedzialne” - głosi zaproszenie. Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku organizuje parafia Św. Michała Archanioła (katedralna) w Łomży.

Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Caritas Diecezji Łomżyńskiej oraz Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łomży.

Zaproszenie do udziału w kursie adresowane jest do osób, które spełniają pewne warunki:

1. Mają ukończone 18 lat lub kończą w tym roku;

2. Mają ukończone przynajmniej liceum lub technikum albo kończą w tym roku naukę na tym szczeblu;

3. Znajdą czas na udział w trzech weekendowych (piątki i soboty) zajęciach.

Organizatorzy zaplanowali zajęcia w weekendy: 5 i 6 maja, 12 i 13 maja oraz 19 – 20 maja. Godziny: 15:00 – 19:15 w piątki oraz 9:00 – 14:45 w soboty. Miejsce: Dom Parafialny przy parafii Św. Michała Archanioła (Katedra) przy ul. Dwornej 25 w Łomży.

Maciej Gryguc
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe