"Ogrody po polsku" według Witolda Czuksanowa w Zambrowie

  • 21.04.2017, 11:45 (aktualizacja 21.04.2017 15:04)
  • Redakcja
Rodzinne warsztaty ogrodnicze z Zorzą już w sobotę w Zambrowie. Tego dnia nie zabraknie zachwytów nad roślinami, zapewnia prowadzący Witold Czuksanow

Przepiękne kwiaty, odżywki, donice i aranżacje, to wszystko już w sobotę, 22 kwietnia w Centrum Ogrodniczym ZORZA.
Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze poprowadzi Witold Czuksanow - dziennikarz znany wszystkim miłośnikom uprawy roślin na działkach, w ogrodach i na balkonach, współtwórca programu „Rok w ogrodzie”, twórca programu „Laur dla ogrodnika” TVP1, autor książek o tematyce ogrodniczej: seria „Kalendarz księżycowy”, „Ogród dla początkujących”, „Tulipany”, „Zapytaj ogrodnika”.
Hasłem przewodnim warsztatów będzie: „WIOSNA Z ZORZĄ!”. Witold Czuksanow oraz partnerzy akcji „AGRECOL” i „RAMP – piękny ogród” przybliżą wszystkim nowe odmiany roślin i techniki ogrodnicze. Uczestnicy warsztatów poprzez zabawę dowiedzą się, w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny. 

Witold Czuksanow zaprasza:
Serdecznie zapraszamy, tego dnia nie zabraknie zachwytów nad roślinami, zapewnia prowadzący Witold Czukasanow

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze 
„WIOSNA Z ZORZĄ!”

Centrum Ogrodnicze ZORZA
22 kwietnia (sobota)
godz. 9.00 – 15.00
ul. Mazowiecka 57C, Zambrów Witold Czuksanow, dziennikarz prowadzący Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze osobie:

Na ogrodową ścieżkę życia wstąpiłem dawno, ale poszedłem nią w innym kierunku niż pozostali. Wszystko przez kwitnące róże, okulizację, ból w plecach i podrapane do krwi ręce. Jako dziecko pracy przy różach miałem naprawdę serdecznie dosyć. Tak bardzo, że z czasem wybrałem szkołę ogrodniczą, a na studia: leśnictwo. Później po prostu dałem się życiu poprowadzić i sam nie wiem kiedy doszedłem do miejsca w którym się znajduję. Prowadzę i produkuję audycje telewizyjne dla ogrodników amatorów, piszę scenariusze, książki i artykuły o tym co mnie pasjonuje. Robię zdjęcia, publikuję w Internecie. Chętnie promuję te wszystkie produkty, dzięki którym rośliny stają się zdrowsze, piękniejsze, a ogrodnictwo dziecinie proste. Ta praca jest moim hobby i sposobem na radosne życie.

Podróżując po Polsce często podziwiam różne ogródki. Ciepło myślę o ludziach którzy je tworzą i pielęgnują. Wszystkich tych kwiatowo-ziołowo-jarzynowych bohaterów  poznać nie mogę. Nie wiem czy wiedzą, że te ogrody robią nie tylko dla siebie, ale i dla takich jak ja czy Ty? Podziwiamy ich dzieła z okien samochodów, niekiedy na chwilę zatrzymujemy się by popatrzeć, cmoknąć z podziwu, uśmiechnąć i ruszyć dalej zabierając fotografię oraz miłe wspomnienie okraszone garścią ogrodowego optymizmu. Mam nadzieję, że ta strona będzie takim przydrożnym ogródkiem dla Internautów i że wielu z nich się zatrzyma, a może i nawet powróci?

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe