Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta

  • 19.05.2017, 07:39
  • Marlena Siok
Konkurs na logo Młodzieżowej Rady Miasta
Młodzieżowa Rada Miejska Łomży, w celu promowania działalności rady, zaprasza uczniów łomżyńskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz studentów do wzięcia udziału w konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży.

Projekt loga może mieć dowolną formę graficzną i powinien zawierać napis „Młodzieżowa Rada Miejska Łomży”.
Prace konkursowe należy wysłać listem na adres Centrum Współdziałania Społecznego w Łomży ul. Farna 1, 18-400 Łomża p. nr 8 z dopiskiem „Konkurs na projekt graficzny logo Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży” lub złożyć osobiście w terminie do dnia 10 czerwca 2017 r.

Projekty można również przesłać drogą mailową na adres: j.chmielewska@um.lomza.pl w terminie do  10 czerwca 2017.
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łomży pod adresem: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=6853.

Marlena Siok
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe