Mistyczne brzmienia Łomżyńskich Filharmoników. Sacrum et Musica 2017

  • 13.09.2017, 12:37 (aktualizacja 13.09.2017 12:45)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Mistyczne brzmienia Łomżyńskich Filharmoników. Sacrum et Musica 2017

W czwartek 14 września 2017 roku o godzinie 18:30 w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łomży odbędzie się kolejny koncert w ramach XIII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki „Sacrum et Musica”. Kogo tym razem usłyszą łomżyniacy?

Tym razem w Łomży wystąpią goście z Włoch. Jako solista wystąpi znakomity pianista Antonio di Cristofano, a Orkiestrę Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży poprowadzi wspaniały dyrygent Giancarlo de Lorenzo. 

Giancarlo de Lorenzo jest dyrektorem artystycznym Orchestra Sinfonica of Sanremo. Dyryguje najlepszymi orkiestrami na całym świecie. Występuje także jako solista i kameralista na całym świecie z wieloma orkiestrami

W programie koncertu usłyszymy między innymi dwa dzieła Wolfganga Amadeusza Mozarta: Symfonię nr 1 KV 16 i Koncert fortepianowy nr 14 Es-dur KV 449 oraz dzieła Giovanniego Battisty Pergolesiego i Antonio Vivaldiego.

Koncert odbędzie się w czwartek 14 września 2017 o godzinie 18:30 w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łomży, al. Legionów 36. Wstęp wolny.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe