Łomżyński teatr uhonorowany. Zasłużenie

  • 5.10.2017, 10:26 (aktualizacja 05.10.2017 10:30)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Łomżyński teatr uhonorowany. Zasłużenie TLiA
„Jest nam niezmiernie miło poinformować, że podczas XI Dorocznego Koncertu Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku w Operze i Filharmonii Podlaskiej Teatr Lalki i Aktora w Łomży został uhonorowany statuetką za organizację Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka, przedsięwzięcia kulturalnego o uznanej renomie w kraju i za granicą”.

Komunikat tej treści otrzymaliśmy z łomżyńskiej placówki.

Białostocka IP-H organizuje co roku galę, która jest spotkaniem przedsiębiorców, ludzi kultury, przedstawicieli władz oraz instytucji publicznych i organizacji społecznych. Tym razem obecni byli m.in. wojewoda Bohdan Paszkowski i marszałek Jerzy Leszczyński, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie z regionu, parlamentarzyści oraz wielu innych znamienitych gości.

Jak głosi uzasadnienie, białostocka Izba Przemysłowo-Handlowa postanowiła uhonorować Teatr Lalki i Aktora za wypełnianie istotnej roli w promocji i rozwoju regionu oraz budowanie pozytywnego wizerunku województwa.

To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych instytucji. Cieszymy się bardzo, że szanowna Rada zauważyła i doceniła organizowany przez nas od 30 lat Międzynarodowy Festiwal Teatralny Walizka, który jest jednym z najważniejszych i najbardziej prestiżowych przeglądów teatralnych organizowanych w tej części Europy, jak również jednym z najstarszych festiwali teatralnych w kraju” - przekazuje TLiA.


 

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe