Pokopali dla Niepodległości

  • 14.11.2017, 13:42 (aktualizacja 14.11.2017 13:50)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Pokopali dla Niepodległości
Halowy turniej piłki nożnej z okazji Dnia Niepodległości odbył się w Hali Olimpijczyków Polskich w SP nr 9 pod patronatem Rady Miejskiej Łomży.

W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn z Łomży i okolic, które na co dzień występują również w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej MOSiR Łomża. A oto wszystkie drużyny, które zagrały:

SKILLSQUAD, UNIGLASS, GKS ŁOMŻA., KS BIEL SONAROL JEZIORKO, PLANET CASH, BTS SZYMAŃSCY, ELMAX DACHY SUPER TEAM, DOBROPLAST, RUBIKON TEAM, DON TEAM.

Turniej potoczył się sprawnie.

- Lubię piłkę nożną, teraz już jako kibic. Zawodniczy kontakt miałem już bardzo dawno temu. Pomysł takiego turnieju zdecydowanie popieram. Świętować można na różne sposoby, my dzisiaj świętujemy na boisku. Jest to przecież okazja radosna i każda grupa może akcentować to na wiele sposobów - mówi przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Grzymała.

Sport ma swoje miejsce w wielu łomżyńskich firmach.

- Bardzo często bierzemy udział w takich wydarzeniach. Należą się podziękowania dla MOSiR za ich organizowanie. I młodsi i starsi dzięki temu mogą aktywnie spędzać czas – przyznaje Robert Szymański z BTS.- Turniej udany. Cieszymy się z drugiego miejsca. Świetna organizacja. Dobra obsada sędziowska. Wysoki poziom rozgrywek. Oby takich imprez więcej w Łomży - dodaje Michał Bajkiewicz KS BIEL SONAROL JEZIORKO

A jak ocenia turniej organizator?

- Zgłosiło się 10 drużyn mających doświadczenia w miejskiej lidze piłki nożnej, co zagwarantowało wysoki poziom imprezy- podkreśla Andrzej Modzelewski, dyrektor MOSiR

Puchary i dyplomy uczestnikom wręczyli przewodniczący Wiesław Grzymała, radny Andrzej Wojtkowski i dyrektor Andrzej Modzelewski.

Turniej wygrał zespół Dobroplast wyprzedzając Sonarol, Uniglass i BTS.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe