Drogowcy wracają na Zjazd

  • 22.11.2017, 10:14 (aktualizacja 22.11.2017 11:17)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Drogowcy wracają na Zjazd
Łomżyniacy i podróżujący przez miasto tranzytem poczuli już w miniony weekend co to znaczy, kiedy coś się dzieje na kluczowym wyjeździe z miasta w kierunku Białegostoku, Augustowa, Kolna. Powtórka problemów już od jutra, ponieważ na ulicę Zjazd wracają ekipy remontowe.

To miejski fragment dwóch dróg krajowych nr 61 i 63, który musiał zostać poddany remontowi zdewastowanej nawierzchni. Kilka dni temu drogowcy zdarli jej górną warstwę i ułożyli podkładową. Od 23 do 26 listopada mają zaplanowane układanie warstwy ścieralnej asfaltu.

Jak informuje Ratusz na podstawie harmonogramu ułożonego przez wykonawcę inwestycji, najbardziej intensywne działania będą się odbywały w następujących terminach: 23 listopada od godz. 19:00 - całonocne prace na odcinku w pobliżu ronda T. Kościuszki; 25-26 listopada - prace na odcinku w pobliżu mostu przez rzekę Narew. Wprowadzony będzie w związku z tym ruch wahadłowy. Będą nim kierowały wyznaczone do tego osoby, wspierane przez funkcjonariuszy policji.

- Należy liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu przy wjeździe i wyjeździe z miasta od strony Piątnicy, jak i w samej Łomży - przypomina Urząd Miejski.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe