Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 kwietnia 2024 14:52
News will be here

Czarne Konie wśród Młodych Smoków

Z cennymi trofeami wrócili łomżyńscy zawodnicy z zawodów MMA i brazylijskiego jiu-jitsu (Young Dragons) w Sochaczewie.

Zawody sportowców do 18 roku życia odbyły się pierwszego dnia. Dwóch zawodników łomżyńskiego klubu „Black Horse MMA" stanęło na podium: pierwsze miejsce zajął Patryk Wieryszko, drugie - Mateusz Kania.

Drugiego dnia zawodnicy prezentowali się kategorii MMA i brazylijskiego jiu-jitsu. Mistrzowski tytuł wywalczył Krzysztof Wysocki w wadze do 66 kg. Order wicemistrzem kadetów został piętnastoletni Patryk Wieryszko w wadze do 61 kg. Brązowym medalistą wśród juniorów (do 18 lat) został Adrian Suwezda w kategorii do 66 kg.

Natomiast w grupie powyżej 18 roku życia, czyli rozpoczynających seniorskie kariery, medale wywalczyli: srebrny - Artur Chojnowski w kategorii do 66 kg, brązowy - Dariusz Machnacz do 66 kg.

- Jestem bardzo zadowolony. Starałem się jak najlepiej reprezentować nasz klub. W następnym roku zdobędę mistrzostwo. Konkurencja była bardzo silna. Z trzech walk dwie wygrałem przed czasem- nie kryje zadowolenia Patryk Wieryszko.