Już niedługo 26. Finał WOŚP

  • 5.12.2017, 15:27 (aktualizacja 05.12.2017 16:00)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Już niedługo 26. Finał WOŚP
Już niebawem, po raz kolejny na ulicach naszego miasta zaczerwieni się od maleńkich serduszek. Wszystko za sprawą 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. W Łomży organizowany jest przez Agencję Emclat. Środki zebrane podczas tegorocznego Finału zostaną przekazane dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą grać razem z nami w kolejnym łomżyńskim Finale. Z każdym rokiem podczas łomżyńskiego Finału kwoty zebrane są coraz wyższe, a to zasługa mieszkańców, którzy chętnie angażują się w organizację finału. Liczymy na Was również w tym roku – zachęcają organizatorzy.

Finał nie mógłby się odbyć bez pomocy wolontariuszy, którzy 14 stycznia wyruszą z puszkami na ulice Łomży. Rejestracja będzie trwała do 14 grudnia.

Aby zostać wolontariuszem należy zerejestrować się poprzez formularz, który znajduje się na stronie internetowej: http://www.emclat.pl/formularzzgloszeniowy-wolontariusza.

Artyści, firmy i instytucje chętne do współudziału mogą także zgłaszać się poprzez stronę internetową: http://www.emclat.pl/zagraj-z-nami/

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe