Jubileuszowe dzieci dostaną podarunki

  • 6.12.2017, 14:54 (aktualizacja 06.12.2017 15:13)
  • Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook
Jubileuszowe dzieci dostaną podarunki
Dzieci, które urodzą się w Łomży w roku 600-lecia praw miejskich, będą specjalnie wyróżnione przez władze miasta. Otrzymają różowe albo niebiedskie kocyki z logo akcji promocyjnej „Zasmakuj w Łomży” oraz okolicznościową monetę o nominale 60 denarów.

- Nawiązanie do rocznicy znajdzie się także na kocyku, wyprawce, który każdy nowo narodzony mieszkaniec Łomży otrzymuje od władz miasta razem z samorządowym becikowym -powiedział prezydent Mariusz Chrzanowski.

O nowej inicjatywie poinformował w Parku Wodnym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy u. Wyszyńskiego. Nie bez powodu.

Także bowiem MOSiR dołącza się do wydarzeń Wielkiego Jubileuszu. Dyrektor Andrzej Modzelewski zapowiada karnety na 10 bezpłatnych godzin na pływalni dla rodzin nowonarodzonych dzieci. Będzie to oferta na 10 razy po 60 minut,

- Bezpłatny karnet rodzinny to nasza nowa propozycja. Będzie wydawany na jedno z rodziców, ale korzystać będzie mogła cała rodzina. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić swoją żonę, która właśnie jest w szpitalu i czekamy z niecierpliwością na szczęśliwe drugie rozwiązanie - mówił Andrzej Modzelewski.

Narew Info| www.narew.info| Polub dziś nas Facebook

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe