Co robią, kiedy nie wyjeżdżają na akcję? [VIDEO i FOTO]

  • 10.03.2018, 10:49 (aktualizacja 10.03.2018 10:58)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Co robią, kiedy nie wyjeżdżają na akcję? [VIDEO i FOTO] OSP Nowogród
W kilka minut potrafią zjawić się tam, gdzie są potrzebni. Narażają swoje życie i zdrowie, by nieść pomoc innym. Na służbie tak naprawdę są 24 godziny na dobę. Aby jednak wiedzieć jak skutecznie i szybko reagować na zagrożenie nieustannie muszą ćwiczyć. Tym razem strażacy – ochotnicy spotkali się na styku miejscowości Jankowo-Skarbowo oraz Jankowo-Młodzianowo w Gminie Nowogród.

W manewrach wzięły udział OSP Śniadowo, OSP Szczepankowo, OSP Mątwica, OSP Jankowo oraz OSP Nowogród.

Podczas kilkugodzinnych ćwiczeń strażacy poznawali techniki gaszenia pożarów wewnętrznych, a także przypominali sobie zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu. Manewry odbywały się pod czujnym okiem instruktorów i kolegów z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Łomży.

Na zakończenie, w piwnicy budynku w Jankowie strażacy z Łomży zainscenizowali pożar wewnętrzny. Wszyscy biorący udział w ćwiczeniach wyposażeni w aparaty powietrzne wchodzili do budynku i doskonalili techniki gaszenia pożarów wewnętrznych. 

Manewry przebiegły sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie. 

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe