Jak ważne są „Kobiety w służbie”. Czyli święto Pań w mundurze [FOTO]

  • 11.03.2018, 13:36
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Jak ważne są „Kobiety w służbie”. Czyli święto Pań w mundurze [FOTO] KMP Łomża
Delikatne i kruche jako kobiety, w mundurze czują się pełne siły i determinacji. Panie, które na co dzień pracują w mundurze bądź na stanowiskach cywilnych, usłyszały mnóstwo ciepłych słów z okazji Święta Kobiet, w tym także od Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego.

W wyjątkowym spotkaniu wziął udział również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski, Ks. Biskup Tadeusz Bronakowski oraz szefowie innych służb mundurowych województwa podlaskiego i powiatu łomżyńskiego.

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński osobiście powitał każdą z przybyłych Pań, wręczając jej wiosennego tulipana, życząc m.in. dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Minister podziękował Paniom „za ich profesjonalizm, wiedzę, a także za życzliwość i uśmiech”. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku podinspektor Jacek Tarnowski przygotował natomiast zebranym Paniom niespodziankę w postaci okazjonalnego i humorystycznego wiersza, w którym podkreślił, że cieszy się z tej miłej wizyty w Łomży. Paniom życzył spokoju, miłości i jak najmniej trosk.

Także szefowie pozostałych służb mundurowych przekazali zebranym Paniom ciepłe słowa z okazji ich święta. Uśmiechy na twarzy wywołały życzenia nagrane przez żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej, Krajowej Administracji Skarbowej oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, policjantów i małych mężczyzn z Przedszkola Samorządowego nr 51 w Białymstoku. O oprawę muzyczną zadbał z kolei zespół wokalno – instrumentalny z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Ponieważ serdeczności i uśmiechów nigdy za wiele… to również Panie przygotowały Panom niespodziankę z okazji Dnia Mężczyzny, składając im serdeczne życzenia.

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe