Scena z Mistrzem w MDK-DŚT

  • 12.03.2018, 13:17 (aktualizacja 12.03.2018 13:22)
Scena z Mistrzem w MDK-DŚT
Grażyna Łobaszewska, niekwestionowana dama polskiej sceny muzycznej, przez dwa weekendowe dni będzie dzieliła się swoim doświadczeniem i służyła radą młodym wokalistom, prowadząc warsztaty wokalne w Miejskim Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Efektem będzie wspólny koncert artystki i adeptów sztuki wokalnej, połączony z minirecitalem gwiazdy. Zapraszamy w najbliższą niedzielę do MDK!

- Czerpanie wiedzy i doświadczenia od uznanych artystów to jedna z najstarszych i najskuteczniejszych metod wzbogacania własnego warsztatu artystycznego. Grażyna Łobaszewska jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad czterdziestu lat, nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie ją należy zaprosić- jako jedną z pierwszych gwiazd- do poprowadzenia warsztatów z młodymi wokalistami- mówi Krzysztof Zemło, dyrektor Miejskiego Domu Kultury-Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Warsztaty wokalne pod nazwą Scena z Mistrzem rozpoczną się w najbliższą sobotę, 17. marca. Weźmie w nich udział blisko dwudziestu wokalistów, śpiewających w różnych grupach, zespołach i projektach wokalnych działających na terenie Łomży.

Grażyna Łobaszewska przez dwa dni będzie dzieliła się swoją wiedzą, pracowała indywidualnie z każdym z uczestników warsztatów i przygotowywała wokalistów do niedzielnego występu na scenie.

Integralną częścią warsztatów będzie trening medialny. Uczestnicy zajęć będą pracować z operatorem kamery, opowiadając o sobie, swojej drodze wokalnej, pasjach i inspiracjach. W ten sposób będą mogli poćwiczyć umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych, pozytywnie wzmocnić poczucie własnej wartości.

- To nasz nowy pomysł na podnoszenie kompetencji muzycznych u osób pracujących głosem, zajmujących się sztuką wokalną. W planach mamy kolejnych artystów, których zaprosimy do pracy z łomżyniakami- przyznaje Krzysztof Zemło.

Efektem pierwszych dwudniowych warsztatów będzie koncert, w którym młodzi artyści zaśpiewają pod okiem Grażyny Łobaszewskiej. Występ będzie połączony z minirecitalem gwiazdy.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 18.marca o 18.00 w sali koncertowej MDK-DŚT.
Wejściówki, w cenie 30zł, można kupić w siedzibie MDK-DŚT
przy ul. Woj. Polskiego 3 w Łomży.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe