Na kolejne seanse „Letniego Kina Plenerowego” organizatorzy zapraszają w każdy piątek sierpnia o godz. 20.30 do ogródka Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1 w Łomży.
5.08. godz. 20.30 – „Faceci od kuchni” (wyk. Jean Reno, Michaël Youn)
12.08. godz. 20.30 – „Riwiera dla dwojga” (wyk. Pierce Brosnan, Emma Thompson)
19.08. godz. 20.30 – “Larry Crowne - uśmiech losu” (wyk. Tom Hanks, Julia Roberts)
26.08. godz. 20.30 – „Iluzjonista” (wyk. Edward Norton, Jessica Biel)


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze