W ubiegłą niedzielę około godziny 2:00 w nocy, policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, w związku z otrzymanym zgłoszeniem dotyczącym zatargu pomiędzy sąsiadami, pojechali do jednej z pobliskich miejscowości.
Będąca na miejscu załoga pogotowia udzieliła pomocy pokrzywdzonemu. Według ustaleń funkcjonariuszy, podczas wspólnego spożywania alkoholu w domu jednego z uczestników zajścia, doszło do awantury, która zakończyła się rękoczynami i pobiciem 30-latka. Policjanci przedstawili zarzuty czterem mężczyznom w wieku od 20 do 26 lat podejrzanym o to przestępstwo. Zgodnie z kodeksem karnym grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

![Powołanie Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kolejną kadencję - [VIDEO] Powołanie Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kolejną kadencję - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-powolanie-podlaskiej-rady-dzialalnosci-pozytku-publicznego-na-kolejna-kadencje-video-1772717124.jpg)
![Kolejni ochotnicy wstąpili w szeregi Wojska Polskiego - [VIDEO] Kolejni ochotnicy wstąpili w szeregi Wojska Polskiego - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-przysiega-wojskowa-w-18-lomzynskim-pulku-logistycznym-video-1773071725.jpg)
![Poznaliśmy nominowanych do Podlaskiej Marki 2025 - [VIDEO] Poznaliśmy nominowanych do Podlaskiej Marki 2025 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-poznalismy-nominowanych-do-podlaskiej-marki-2025-video-1772810674.jpg)

![Św. Kazimierz – Święty na nasze czasy - [VIDEO] Św. Kazimierz – Święty na nasze czasy - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-sw-kazimierz-swiety-na-nasze-czasy-video-1772889512.png)
Komentarze