Instalację rozpylającą drobniutkie kropelki wody zainstalowali na popularnym Skate Parku pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa”. Kurtynę można znaleźć w pobliżu toru do minigolfa. Daje ochłodę każdego dnia w godzinach od 10:00 do 17:00.
- W następnym roku, gdy tylko nadejdą cieplejsze dni, zamierzamy postawić większą kurtynę wodną – zapowiada prezes spółdzielni mieszkaniowej Leszek Konopka.
Chociaż na razie synoptycy nie zapowiadają upałów, nawet w nieco niższą temperaturę, warto ochłodzić swoje ciało pod „wodną kurtyną”. Wielkie brawa za pomysł.




![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze