Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa stara się pomagać zmotoryzowanym przygotowując parkingi, gdzie to możliwe. Najnowszy został udostępniony przy budynkach przy ul., Rycerskiej 10 i 8. Pomieści się tam 14 aut.
- Mam nadzieję, że chociaż w pewnym stopniu rozwiążemy w ten sposób problemy sygnalizowane nam przez mieszkańców - mówi Leszek Konopka, prezes "Perspektywy".
Opinie lokatorów potwierdzają, że udogodnienia było bardzo potrzebne.
- W końcu doczekaliśmy się parkingu. Jesteśmy wdzięczni za tak pozytywną odpowiedź na nasze potrzeby. Możemy teraz z okien zerkać czy, czy wszystko jest w porządku - mówi jeden z mieszkańców bloku przy ul. Rycerskiej.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze