W tegorocznej edycji konkursu udział wzięły 22 chóry z całej Polski i zagranicy. Zespoły rywalizowały w różnych kategoriach wiekowych (od dziecięcej po senioralną), repertuarowych, jak i uwzględniających wielkość aparatu wykonawczego (od 6-osobowego zespołu wokalnego po chóry liczące ponad 40 śpiewaków).
Wszystkie zmagania konkursowe odbywały się w Auli Magna Pałacu Branickich, a przysłuchiwało się im międzynarodowe Jury w składzie: prof. Stanisław Krawczyński, prof. Vaclovas Augustinas (Litwa), prof. Wioletta Miłkowska, dr Andrea Angelini (Włochy) oraz Joy Hill z Royal College of Music w Londynie.

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze