Trzy prace Julii: „Na brzegu”, „W cieniu”, „Na wodzie”, zdobyły nagrodę w kategorii – szkoły podstawowe.
Celem konkursu było rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania ekologią, środowiskiem naturalnym i przyrodą, upowszechnianie idei ekologicznych poprzez różne dziedziny sztuki. Rozwijanie aktywności twórczej oraz wychowanie młodego pokolenia w szacunku dla środowiska naturalnego.
To już kolejne sukcesy tej młodej „artystki”, która jest członkiem Szkolnego Koła Fotograficznego „PSTRYK II” działającego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, podopiecznej pana Jacka Sokołowskiego.
Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom odbyło się 24 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze