Dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w związku trwającą kampanią naboru wniosków obszarowych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, inicjatywa ma nie tylko przybliżyć wszystkim zainteresowanym pracę ARiMR, ale także realnie pomóc rolnikom radzić sobie z nowymi regułami składania wniosków o dopłaty.
Tego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z:
- pomocy w założeniu konta do aplikacji eWniosek Plus;
- uzyskać informację o zmianach, jakie zaszły w obsłudze wniosku 2018;
- zyskać informację o sposobie działania aplikacji eWniosek Plus;
- skorzystać z dostępu do komputera;
- uzyskać pomoc techniczną przy wysyłce wniosku;
Serdecznie zapraszamy w piątek 6 kwietnia do Biura Powiatowego ARiMR w Łomży przy ul. Nowej 2.

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze