To duży sukces młodziutkiego łomżyniaka. Szymon często i chętnie startuje w turniejach dla najmłodszych tenisistów.
- Lubi rywalizować, nie zniechęcają go porażki na kortach, cieszy się z wygranych meczów i bardzo systematycznie trenuje. Myślę, że rośnie nam kolejny zdolny tenisista... - mówi trener Tomasz Waldziński.
Już od września w Szkole Podstawowej nr 7 w Łomży rusza Narodowy Program Upowszechniania Tenisa TENIS 10 (treningi i turnieje tenisowe dla dzieci). Będzie zatem okazja "na żywo" kibicować Szymonowi i oczywiście innym młodym adeptom tej pięknej dyscypliny sportu.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze