"Miło nam poinformować , że laureatem został Dominik Męczkowski (lat 18), a jego młodsza koleżanka Amelia Tarka (8 lat) otrzymała wyróżnienie. To ogromny sukces naszych młodych twórców" - piszą opiekunowie artystyczni Dominika i Amelii utalentowanych młodych twórców.
Organizatorzy konkursu, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu przyznali 28 nagród i 58 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych. Na przegląd wpłynęło ponad 670 prac ze 119 placówek z kraju i zagranicy. W poniedziałek 14 maja br. W Galerii Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się finał Przeglądu, wernisaż i uhonorowanie laureatów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych artystycznych wzlotów!

![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO] Gala Biznesu i Edukacji w Łomży: współpraca, która naprawdę działa - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-gala-biznesu-i-edukacji-w-lomzy-wspolpraca-ktora-naprawde-dziala-video-1776632989.png)
Komentarze