Dominik dzięki wygranej zwolniony jest z części pisemnej egzaminów z kwalifikacji zawodowych z wynikiem 100%. Do olimpiady uczeń przygotowywał się pod kierunkiem mgr inż. Elżbiety Bałazy.
Tegoroczny finał XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, odbywał się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W 11 blokach tematycznych startowało ponad 200 uczniów z całego kraju. Olimpiadzie patronowało Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Przygotowywanie się do olimpiady daje uczniom możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności zawodowych. Udział w etapie centralnym jest potwierdzeniem, że nauka, ciężka praca, wytrwałość otwierają drogę do wspaniałych olimpijskich osiągnięć naukowych.


![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze