ks. biskup Janusz Stepnowski, ordynariusz diecezji Łomżyńskiej,
Jarosław Zieliński, wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji,
Lech Antoni Kołakowski, poseł Ziemi Łomżyńskiej,
Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego,
Stefan Krajewski, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w województwie,
Mariusz Chrzanowski, prezydent Łomży,
Andrzej Duda, burmistrz Kolna,
Józef Bogan Wiśniewski, wójt Gminy Kolno,
Kazimierz Dąbrowski, burmistrz Zambrowa,
Wiesław Tadeusz Grzymała, dyrektor Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR,
Edmund Borawski, prezes SM „Mlekpol”,
Roman Nojszewski, dyrektor Szpitala wojewódzkiego w Łomży,
Dariusz Brakoniecki, dyrektor Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży,
Uczniowie Techników Weterynaryjnego i Ogólnokształcącego nr 7 w Łomży.
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.
![Świąteczny czas w Telewizji Narew - [VIDEO] Świąteczny czas w Telewizji Narew - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-swiateczny-czas-w-telewizji-narew-video-1650933164.jpg)
![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze