Graficzne perły z Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych [VIDEO]
Nie dlatego, że się przy komputerach nudzą, tylko dlatego, że potrafią w komputerach znaleźć fascynujący świat sztuki. W Galerii pod Arkadami przy Starym Rynku w Łomży można oglądać kolejną niezwykłą wystawę grafiki tworzonej na styku kultury i technologii.
- 19.03.2019 10:38 (aktualizacja 25.09.2023 20:49)
![Graficzne perły z Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych [VIDEO] Graficzne perły z Polsko- Japońskiej Akademii Technik Komputerowych [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-graficzne-perly-z-polsko-japonskiej-akademii-technik-komputerowych-video-1650935208.jpg)
Reklama

![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze