Bardziej szczegółowego uzasadnienia komunikat dotyczący zmian w PKS Nova nie podaje. Odwołany prezes kierował jedynie do mediów pismo, w którym przede wszystkim wskazuje na korzystne - jego zdaniem - wskaźniki ekonomiczne dotyczące transportowej spółki, która powstała w wyniku połączenie przez samorząd województwa pięciu przedsiębiorstw PKS z Białegostoku, Łomży, Suwałk, Siemiatycz i Zambrowa.
Nowy prezes, Andrzej Mioduszewski, to doświadczony uczestnik życia gospodarczego i politycznego w regionie. "W przeszłości był odpowiedzialny na tworzenie strategii zrównoważonego rozwoju firm z sektora prywatnego i publicznego. Jest absolwentem Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz studiów MBA londyńskiej Apsley Business School. W latach 2016 - 2018 był wiceprezesem Zarządu Elewarr sp. z o.o, zaś wcześniej – przez 17 lat właścicielem firmy handlowej Agro-Plus. Był również radnym IV i V kadencji Rady Powiatu Zambrowskiego" - głosi oficjalna "wizytówka" nowego prezesa PKS Nova.

![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze