Reklama
Spory nie muszą kończyć się w sądzie. Masz prawo do mediacji! [VIDEO]
Od 14 do 18 października trwa Międzynarodowy Tydzień Mediacji. Z tej okazji Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży organizuje wydarzenia popularnonaukowe w siedzibie uczelni, a także sądach w Łomży i Grajewie. I tak w Sądzie Okręgowym w Łomży odbyła się przygotowana przez studentów PWSIiP symulacja mediacji rozwodowej.
- 17.10.2019 08:55 (aktualizacja 25.09.2023 22:48)
![Spory nie muszą kończyć się w sądzie. Masz prawo do mediacji! [VIDEO] Spory nie muszą kończyć się w sądzie. Masz prawo do mediacji! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-spory-nie-musza-konczyc-sie-w-sadzie-masz-prawo-do-mediacji-video-1650940528.jpg)
Reklama
![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze