Szkoła Liderów Miast to program kształcenia miejskich liderów z uwzględnieniem lokalnej diagnozy i interesów społeczności. W czwartej edycji wzięło udział 15 osób z Łomży, które pracowały nad rekomendacjami dla swojego miasta, odpowiadającymi potrzebom teraźniejszości i wyzwaniom przyszłości.
Uczestnicy brali udział w warsztatach, spotykali się z przedstawicielami władzy, wybranych grup społecznych i instytucji oraz lokalnego biznesu. W ten sposób rozwijali swoje umiejętności przywódcze, które wykorzystują w codziennej pracy na rzecz swoich wspólnot.
![Liderzy odebrali dyplomy - [VIDEO] Liderzy odebrali dyplomy - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-liderzy-odebrali-dyplomy-video-1650941094.jpg)
Komentarze