Dziękuję Strażakom OSP Gminny Piątnica i wszystkim uczestnikom za dzisiejsze, wspólne sprzątanie. Dzięki Wam nasze piękne Forty są czyste. Pamiętajmy, aby dbać o nasze otoczenie. Przypominamy, że Fort III jest fortem należącym do gminy, jednak pozostałe: Fort I i II są własnością prywatną, a mieszkańcy często skarżą się na ich zaśmiecanie. – mówi Wójt Gminy Piątnica Artur Wierzbowski
Warto podkreślić, że jeżeli my sami nie zadbamy o nasze otoczenie, to nigdy nie będziemy żyć w czystej przestrzeni. Dlatego prosimy - nie śmieć! Sprzątaj po sobie.
![Społeczne porządki na Forcie III w Piątnicy [FOTO] Społeczne porządki na Forcie III w Piątnicy [FOTO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-spoleczne-porzadki-na-forcie-iii-w-piatnicy-foto-1650946015.jpg)










![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze