1. DYSPOZYTOR, DYŻURNY RUCHU
Miejsce pracy: dworzec autobusowy
Zatrudnienie: umowa o pracę, pełny etat, praca wg grafiku w równoważnym systemie czasu pracy (praca również w soboty i niedziele, równoważone innymi dniami wolnymi w tygodniu)
Opis zadań na stanowisku:
- nadzór nad prawidłową realizacją zadań przewozowych
- informowanie podróżnych o miejscu i czasie podstawiania autobusów
- prowadzenie niezbędnej ewidencji związanej z odprawa autobusów, oraz innej dokumentacji związanej z zakresem zadań na stanowisku
Wymagania: systematyczność, skrupulatność, zdolności organizacyjne
2. ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA
Zatrudnienie: umowa o pracę, pełny etat.
Opis zadań na stanowisku:
- ręcznym oczyszczanie chodników, placów,
- opróżnianiu koszy na śmieci i koszy na odchody zwierzęce,
- usuwaniu odpadów z trawników, skwerów, parków i poboczy dróg.
- wyrywanie chwastów na poboczach dróg, chodnikach, parkingach i placach.
Wymienione czynności robotnik wykonuje samodzielnie na powierzonym mu odcinku pracy.
3. ROBOTNIK GOSPODARCZY, SPRZĄTACZKA/ SPRZĄTACZ
Zatrudnienie: umowa o pracę, pełny etat, praca wg grafiku w równoważnym systemie czasu pracy (praca również w soboty i niedziele, równoważone innymi dniami wolnymi w tygodniu)
Opis zadań na stanowisku:
- utrzymanie właściwego stanu higieniczno- sanitarnego w toaletach i innych pomieszczeniach dworca autobusowego
- utrzymanie w czystości powierzchni szklanych pomieszczeń należących do dworca
- prace porządkowe na terenie otwartym dworca
4. ROBOTNIK DROGOWO - OGRODNICZY
Zatrudnienie: umowa o pracę, pełny etat.
Opis zadań na stanowisku:
- pielenie zieleńców miejskich,
- koszenie trawy,
- podlewanie, nasadzanie kwiatów i krzewów
- pielęgnacja terenów zielonych,
- osoby skierowane do brygad drogowych: pomoc przy remontach dróg, chodników i placów,
- konserwacja sprzętów na placach zabaw dla dzieci.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 86 218 64 88 lub złożenie oferty na adres mailowy [email protected]


![Gala Prymusów 2026 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży - [VIDEO] Gala Prymusów 2026 w Szkole Podstawowej nr 1 w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-gala-prymusow-2026-w-szkole-podstawowej-nr-1-w-lomzy-video-1774705694.jpg)
![Nocna wędrówka pełna ciszy i refleksji. Ekstremalna Droga Krzyżowa w Łomży - [VIDEO] Nocna wędrówka pełna ciszy i refleksji. Ekstremalna Droga Krzyżowa w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nocna-wedrowka-pelna-ciszy-i-refleksji-ekstremalna-droga-krzyzowa-w-lomzy-video-1774532947.png)
![Spotkanie PiS w Łomży. Politycy o pandemii, cenach i programie dla Polski - [VIDEO] Spotkanie PiS w Łomży. Politycy o pandemii, cenach i programie dla Polski - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-spotkanie-pis-w-lomzy-politycy-o-pandemii-cenach-i-programie-dla-polski-video-1774632820.png)
![Łomża w centrum ogólnopolskiej debaty. O infrastrukturze i kierunkach rozwoju państwa - [VIDEO] Łomża w centrum ogólnopolskiej debaty. O infrastrukturze i kierunkach rozwoju państwa - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-lomza-w-centrum-ogolnopolskiej-debaty-o-infrastrukturze-i-kierunkach-rozwoju-panstwa-video-1774388697.png)
Komentarze