Informacje o saldzie i rozliczeniu wpłat otrzyma kilka mln płatników. Przedsiębiorcy dowiedzą się, czy na ich koncie w ZUS jest nadpłata, czy niedopłata, czy też konto jest rozliczone na zero. W informacji będzie podana łączna kwota wpłat przekazanych w ubiegłym roku oraz wskazane należności jakie zostały rozliczone tymi wpłatami. Płatnicy, którzy spłacają zadłużenie w układzie ratalnym otrzymają informację, jaka kwota pozostała im jeszcze do spłaty.
- Warto przypomnieć, że niedopłatę, którą ma na koncie płatnika można rozłożyć na raty. Jeżeli przedsiębiorca nie jest w stanie jednorazowo jej spłacić może złożyć wniosek o ulgę. W tym celu należy skontaktować się z doradcą ds. ulg i umorzeń, który przedstawi najkorzystniejsze warunki pokrycia zadłużenia. Doradca pomoże również w wypełnieniu wniosku i skompletowaniu niezbędnych dokumentów. Numery telefonów kontaktowych do naszych doradców są dostępny na stronie internetowej www.zus.pl Możemy również porozmawiać z doradcą podczas wideospotkania wcześniej umawiając e-wizytę. – informuje Katarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.
![Przedsiębiorcy zostaną poinformowani o bilansie ich konta na koniec roku [VIDEO] Przedsiębiorcy zostaną poinformowani o bilansie ich konta na koniec roku [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-przedsiebiorcy-zostana-poinformowani-o-bilansie-ich-konta-na-koniec-roku-video-1650952639.jpg)
![Powołanie Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kolejną kadencję - [VIDEO] Powołanie Podlaskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego na kolejną kadencję - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-powolanie-podlaskiej-rady-dzialalnosci-pozytku-publicznego-na-kolejna-kadencje-video-1772717124.jpg)
![Kolejni ochotnicy wstąpili w szeregi Wojska Polskiego - [VIDEO] Kolejni ochotnicy wstąpili w szeregi Wojska Polskiego - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-przysiega-wojskowa-w-18-lomzynskim-pulku-logistycznym-video-1773071725.jpg)
![Poznaliśmy nominowanych do Podlaskiej Marki 2025 - [VIDEO] Poznaliśmy nominowanych do Podlaskiej Marki 2025 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-poznalismy-nominowanych-do-podlaskiej-marki-2025-video-1772810674.jpg)

![Informacje z Mazowsza #140 [VIDEO] Informacje z Mazowsza #140 [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-informacje-z-mazowsza-140-1772880372.png)
Komentarze