Reklama
Stefan Krajewski o sytuacji w polskich mediach [VIDEO]
10 lutego na 24 godziny zniknęły polskie portale internetowe, telewizje i radia, a okładki gazet pokryły się czernią. Media w całej Polsce protestują przeciwko projektowi ustawy, która zakłada odprowadzanie podatków od reklam. Zdaniem Stefana Krajewskiego, posła na Sejm RP, owy projekt ma charakter polityczny, a liczy się tylko to, by zabrać głos niezależnym mediom, które patrzą na ręce władzy.
- 13.02.2021 08:30 (aktualizacja 26.09.2023 03:00)
![Stefan Krajewski o sytuacji w polskich mediach [VIDEO] Stefan Krajewski o sytuacji w polskich mediach [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-stefan-krajewski-o-sytuacji-w-polskich-mediach-video-1650953685.jpg)
Reklama
![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze