- Tematyka szkoleń jest różnorodna od emerytur, rent, zasiłków, ulg w opłacaniu składek, podleganie ubezpieczeniom społecznym, po sprawy związane z obsługą konta na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Szkolenia zawsze staramy się dopasować do potrzeb klientów. Informacje o szkoleniach można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce szkolenia
i wydarzenia znajdującej się na dole strony. Zapisy przyjmowane są najpóźniej na dzień lub dwa dni przed planowanym szkoleniem.- informuje Katarzyna Krupicka regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.
Najbliższe spotkanie online już 19 lutego prowadzenie przez Inspektorat w Łomży w godz. 10.00-12.00, a poruszane zagadnienia dotyczyć będą m.in. umowy zlecenia oraz podlegania ubezpieczeniom społecznym i rozstrzygania zbiegów tytułów do ubezpieczeń. Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, należy w terminie do 17 lutego przesłać zgłoszenie uczestnictwa na adres mailowy podany na stronie. W treści należy wskazać datę i temat webinarium, liczbę uczestników (imiona i nazwiska), a także numer telefonu do kontaktu.
Szkolenia odbywają się za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Aby wziąć udział w spotkaniu online niezbędne jest posiadanie przez uczestnika szkolenia komputera z dostępem do Internetu.
W dniu szkolenia osoba, która zapisała się na bezpłatne webinarium otrzyma maila z linkiem do udziału w wydarzeniu. Aby dołączyć do spotkania, należy kliknąć przycisk Join meeting (dołącz do spotkania).
Dołączając do wydarzenia, osoba uczestnicząca w szkoleniu wyraża zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość wzięcia udziału bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.
Tematyka najbliższych szkoleń:
- Prawa i obowiązki osób rozpoczynających działalność gospodarczą,
- Masz wybór: ulga na start, preferencyjne składki, mały ZUS+, działalność nieewidencjonowana,
- Zasady wypłaty świadczeń z ubezpieczenia społecznego za okres kwarantanny,
- Emerytury/Renty,
- Dyżur telefoniczny dla Seniorów,
- Prawo do świadczeń w razie choroby i macierzyństwa,
- Zleceniobiorcy - zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i rozstrzygania zbiegów tytułów do ubezpieczeń,
- Działalność gospodarcza- dowiedz się jakie masz prawa i obowiązki,
- Platforma Usług Elektronicznych dla płatnika.
![Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia online [VIDEO] Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia online [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-bialostocki-zus-zaprasza-na-szkolenia-online-video-1650953874.jpg)
![Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO] Odkrycie „wodokaczki” nad Narwią. Co dalej z zabytkiem, który przypomniał Łomży o jej historii? - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-odkrycie-wodokaczki-nad-narwia-co-dalej-z-zabytkiem-ktory-przypomnial-lomzy-o-jej-historii-v-1776776116.png)

![Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO] Dzień otwarty w ZSTiO nr 4 w Łomży. Uczniowie poznają kierunki i wybierają przyszłość - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-dzien-otwarty-w-zstio-nr-4-w-lomzy-uczniowie-poznaja-kierunki-i-wybieraja-przyszlosc-video-1776865394.jpg)

![Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO] Nowa sala konferencyjna w Szepietowie otwarta. Wzmocnienie dla doradztwa rolniczego w regionie - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-nowa-sala-konferencyjna-w-szepietowie-otwarta-wzmocnienie-dla-doradztwa-rolniczego-w-regionie-1776763345.jpg)
Komentarze