„DRODZY CZYTELNICY! Trzymacie w rękach pierwszy numer „Narew Extra Tygodnik”, który powstał z myślą o Was, mieszkańcach ziemi łomżyńskiej. Jesteśmy po to, aby relacjonować dla Was najważniejsze wydarzenia społeczne, polityczne, sportowe i kulturalne w regionie. Na szczęście życie składa się nie tylko w wielkich wydarzeń, ale przede wszystkim z pięknych chwil, gdy np. Wasze dziecko wyrecytuje pierwszy wiersz na szkolnej akademii, gdy wygra zawody sportowe, albo podaruje babci kolorową laurkę. Chcemy być wtedy z Wami i wspólnie cieszyć się Waszymi małymi radościami […].”
Tymi słowami dokładnie 14 lat temu przywitała czytelników „Tygodnika Narew” Katarzyna Patalan, pierwsza redaktor naczelna czasopisma. Pomysłodawcą wydawania bezpłatnego tygodnika był Artur Filipkowski, który jest jego wydawcą po dziś dzień. W stronę wszystkich, którzy przez te ''naście" lat tworzyli dobre informacje kierujemy serdeczności. A wam drodzy Czytelnicy dziękujemy, że wciąż jesteście z nami, że w każdy wtorek przekraczacie próg naszej redakcji i sięgacie po Tygodnik Narew. DZIĘKUJEMY!
![14 urodziny Tygodnika Narew [FOTO] 14 urodziny Tygodnika Narew [FOTO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-14-urodziny-tygodnika-narew-foto-1650964383.jpg)








![Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO] Tadeusz Walewacz – „Piosenki o miłości” - Koncert w Hali Kultury w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-tadeusz-walewacz-piosenki-o-milosci-koncert-w-hali-kultury-w-lomzy-video-1764420263.jpg)
![Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO] Magia Świąt na Starym Rynku w Łomży! Na Starym Rynku pojawiła się choinka! [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-magia-swiat-na-starym-rynku-w-lomzy-na-starym-rynku-pojawila-sie-choinka-1764418104.png)
![20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO] 20-lecie Łomżyńskiego Bractwa Kurkowego – uroczysty jubileusz i inwestytura św. Brunona [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-20-lecie-lomzynskiego-bractwa-kurkowego-uroczysty-jubileusz-i-inwestytura-sw-brunona-video-1764770590.png)

Komentarze