W poniedziałek 25 lipca 2022 roku zmarła Teresa Gołębiewska - prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Łomży. Od lat uczyła również chemii w łomżyńskiej "wecie". Poświęciła 40 lat na działanie społeczne i profilaktykę, aby mieszkańcy naszego miasta jak najdłużej ustrzegli się zawału czy cukrzycy.
Wiele osób zawdzięczało Jej wiedzę, którą chętnie dzieliła się, aby diabetycy wiedzieli jak żyć z tą chorobą. Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków przez ponad 25 lat spotykali się w SP 10, gdzie PSD miało swoją siedzibę i uczyli się odpowiedniego dbania o swoje zdrowie, higienę organizmu, ciśnienie, masę ciała.

Wystawienie ciała zmarłej Teresy Gołębiewskiej odbędzie się w piątek o godzinie 16.00 w Domu Pogrzebowym Marczyk przy ulicy Przykoszarowej oraz w sobotę od godziny 9.00
Wyprowadzenie do kaplicy św. Józefa przy Domu Pogrzebowym Marczyk, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji zmarłej w sobotę o godzinie 11:00, a następnie pochowanie na cmentarzu parafialnym przy ulicy Kopernika w Łomży.

![Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO] Studniówka 2026 ZSTiO nr. 4 - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-studniowka-zstio-nr-4-video-1768848163.png)
![Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO] Polsko-Bułgarski dialog sztuki w Galerii Sztuki Współczesnej w Łomży - [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-polsko-bulgarski-dialog-sztuki-w-galerii-sztuki-wspolczesnej-w-lomzy-1768895690.jpg)
![Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO] Bezpieczne ferie w Kisielnicy. Kulig, edukacja i promocja regionalnego ośrodka jeździectwa [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-bezpieczne-ferie-w-kisielnicy-kulig-edukacja-i-promocja-regionalnego-osrodka-jezdziectwa-1768820209.jpg)


Komentarze