Reklama
Plac za GOK-iem w Miastkowie niszczony przez wandali [VIDEO]
Ogniska rozpalane pod wiatą, zjeżdżanie z dachu altany, zniszczone siedziska na widowni, uszkodzona fontanna, zbita lampa, a po każdym weekendzie coraz to nowe, wulgarne napisy na koszach, ławkach czy wiacie. Do takich aktów wandalizmu dochodzi w ostatnim czasie na placu za Gminnym Ośrodkiem Kultury w Miastkowie. Na niszczenie dobra wspólnego nie będzie przyzwolenia – mówi Małgorzata Korytkowska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Miastkowie.
- 31.08.2023 13:12
![Plac za GOK-iem w Miastkowie niszczony przez wandali [VIDEO] Plac za GOK-iem w Miastkowie niszczony przez wandali [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/xl-plac-za-gok-iem-w-miastkowie-niszczony-przez-wandali-video-1693480722-full.jpg)
Reklama
Komentarze